This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and buy hosting plan!
Strona Główna Września 18 2020 08:41:44

Co musisz wiedzieć o koronawirusie?

Objawy

Wytyczne przeciwpandemiczne GIS

Koncert Kolęd
Jednym z wielu zadań przedszkola jest rozwijanie wrażliwości muzycznej dzieci, przygotowanie ich do odbioru muzyki, dlatego też 3 grudnia 2019 odwiedzili nasze przedszkole uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Marcina Kamińskiego prezentując swoje umiejętności podczas koncertu kolęd. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać kolęd i pastorałek granych na różnych instrumentach muzycznych. Serdeczne podziękowania dla młodych, utalentowanych artystów i nauczycieli za wspaniały koncert oraz wprowadzenie dzieci w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
"Magiczny Bal Andrzejkowy"
"Hokus - pokus! Czary - mary! Niech się spełnią andrzejkowe czary." Takim magicznym zaklęciem rozpoczęliśmy bal andrzejkowy. Na pięknie udekorowanej sali na dzieci czekały dwie czarodziejki, które przygotowały na tę okazję wiele zabaw, wroźb i tańców. Wszystkie przedszkolaki przebrały się za czarnoksiężników i czarodziejki. Podczas zabaw dzieci wykazały się swoimi umiejętnościami, a dzięki magicznym wróżbom starszaki poznały swoją przyszłość.
Galeria Zdjęć
Konkurs piosenki "Wesołe Nutki"
Wspaniałe młode talenty z grup 4,5 i 6 - latków zaprezentowały się podczas konkursu piosenki dla przedszkolaków. 4 latki wyśpiewały wyróżnienie natomiast 5 - latki zajęły II miejsce. GRATULUJEMY!!!
Galeria Zdjęć
"Kolorowe kredki w pudełeczku noszę..."
Dzieci z grup 3 i 4 - latków wzięły udział w spotkaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Kredki w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały czytanej im bajki o kolorowych kredkach. Kolejną atrakcją przygotowaną dla najmłodszych było obejrzenie bajki o misiu. Zwieńczeniem spotkania było wykonanie pracy plastycznej.
Kuchcikowo w naszym przedszkolu
W naszym przedszkolu znów można było poczuć zapach wypieków, a to za sprawą przygotowanych przez naszych 3-latków gofrów. Wszędzie wznosił się wspaniały zapach pieczonego ciasta. Dzieci z niecierpliwością czekały, aż gofry będą gotowe. Wszystkie wyglądały apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Gofry były tak pyszne, że co niektórzy skorzystali z dokładki. Nasze przedszkolaki uwielbiają takie kulinarne zajęcia, ponieważ to sama przyjemność spożywać to co samodzielnie przygotowano.
Zajęcia pokazowe z rodzicami
Przedszkolaki z grup 4, 5 i 6-cio latków zaprosiły swoich rodziców na zajęcia pokazowe. Podczas wspólnych prac i zajęć rodzice mieli okazję podziwiać umiejętności i talenty swoich dzieci.
Galeria Zdjęć
Przedszkolaki na wycieczce do komisariatu
Dnia 21 listopada dzieci z grupy najmłodszej odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Sierpcu. Pod kierunkiem dzielnicowego asp. Dariusza Lewandowskiego przedszkolaki zwiedziły budynek komisariatu, zapoznały się z codzienną pracą funkcjonariuszy i obejrzały policyjne pojazdy. Dzieci opuściły komisariat pełne emocji i zadowolenia.
Teatrzyk "Alladyn"
We wtorek 19 listopada krakowscy aktorzy przenieśli nas w świat jednej z bajek księgi tysiąca i jednej nocy. Wraz z bohaterem Alladynem wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w niezwykłej przygodzie pełnej scenicznej magii. Nasi najmłodsi oglądali spekakl z dużym zaciekawieniem i głośno kibicowali bohaterom w walce z wezyrem. Dzięki temu przygoda skończyła się szczęśliwie.
Galeria Zdjęć
Pyszna i zdrowa sałatka owocowa
Każdy przedszkolak już wie, jak smaczne ale przede wszystkim zdrowe są owoce, dlatego też 6 - latki postanowiły przygotować pyszną sałatkę owocową. Dzieci pamiętały o umyciu rąk i owoców. Kiedy wszystko było już gotowe, przystąpiliśmy do krojenia i mieszania, po czym dzieci przystąpiły do degustacji. Ach, co to była za uczta. Sałatka smakowała wyśmienicie!
Wycieczka do Urzędu Skarbowego
25 listopada 2019 roku dzieci z grupy 5 - latków wybrały się z wizyta do Urzędu Skarbowego w Sierpcu. Bardzo miło przywitali nas urzędnicy którzy wprowadzili najmłodszych w świat pracy urzędu. Na początku dzieci odwiedziły gabinet pani naczelnik, później przeszliśmy do sali konferencyjnej, gdzie czekał na nas tata Malwinki. Tam dzieci wysłuchały ciekawych informacji nt. pracy urzędu oraz interesującą bajkę. Podczas wizyty dzieci przywitały się z przyjacielem Urzędu Skarbowego "Wesołym Lwem" oraz zostały poczęstowane słodkościami. Przedszkolaki pełne wrażeń z ciekawej wizyty oraz z upominkami wróciły do przedszkola. Dziękujemy Pani Joli i Panu Piotrowi za miłe przyjęcie.
Pasowanie na przedszkolaka
Dnia 14 listopada w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość w grupie dzieci najmłodszych - "Pasowanie na przedszkolaka". Dzieci w odświętnych strojach pięknie przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak wiele już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Maluchy były radosne, a co najważniejsze dumne, że zostały przyjęte do społeczności przedszkolnej. Pani Dyrektor za pomocą "magicznego ołówka" dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, medale i słodkości. Na pewno był to dzień pełen emocji, miłych wrażeń, zarówno dla dzieci jak i rodziców.
Strona 4 z 76 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>