This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and buy hosting plan!
Strona Główna Września 18 2020 09:21:32
Nawigacja
Strona Główna
O nas
Nasz Patron
Nasze Przedszkole
Nasi Przyjaciele i Sponsorzy
Galeria Foto
Pliki do pobrania
RODO
Polityka cookies
Polityka prywatności
Kontakt
Biuletyn Informacji Publicznej
BIPCo musisz wiedzieć o koronawirusie?


Objawy


Informacja


Wytyczne przeciwpandemiczne GIS


Jubileusz Przedszkola
Jubileusz Przedszkola"Przybieżeli do Betlejem..."
Kolędę o tym tytule zaśpiewały 5 - latki z Gromady Zuchowej "Leśne Jagódki" na XXIX Sierpeckim Hufcowym Kolędowaniu. Spotkanie zuchów i harcerzy odbyło się w CKiSz i było doskonałą okazją do wspólnego kolędowania i integracji śpiewających małych artystów.
Galeria Zdjęć
28. Finał WOŚP
12 stycznia Orkiestra kolejny raz zagrała dla małych pacjentów. W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu, który poprawi standard diagnostyczny i leczniczy dziecięcej medycyny zabiegowej. Hasło zbiórki brzmiało "Wiatr w żagle". Nasze przedszkolaki z grup 5 i 6 - latków przyłączyły się do apelu WOŚP swoimi występami tanecznymi, które zaprezentowały na scenie CKiSz. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do otwarcia serc mieszkańców naszego miasta na potrzeby małych pacjentów.
Galeria Zdjęć
Jasełka
Grupa dzieci 6 - letnich wspólnie z młodszymi kolegami i koleżankami postanowiły wprowadzić rodziców i zaproszonych gości w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia przygotowując uroczyste Jasełka. Mali aktorzy we wspaniałych strojach z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wszystkim dzieciom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie recytowane wierszyki, śpiew kolęd i pastorałek, które to stworzyły wspaniałą świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.
Galeria Zdjęć
Pomagamy - Góra Grosza
Co roku przedszkole nasze bieże udział w Ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza", której celem jest zbieranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Nasze przedszkolaki wykonały skarbonkę, do której wrzucały monety przyniesione z rodzinnych domów. Najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne - pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.
Galeria Zdjęć
Pieczemy Świąteczne Pierniczki
Święta tuż, tuż... Czas więc na pieczenie pierników. 17 grudnia dzieci z grup 3 i 4 - latków przystąpiły do pieczenia ciasteczek. Z pomocą Pań praca z przygotowaniem wypieków przebiegała sprawnie. Przedszkolaki dokładnie mieszały składniki, ugniatały ciasto i wałkowały je według przygotowanego wcześniej przepisu. Dzieciom bardzo spodobało się odkrywanie świątecznych kształtów foremek: choinek, aniołków, gwiazdek, itp. Kolejnym etapem Naszych działań było zaniesienie ciasteczek do kuchni w celu ich upieczenia. W przedszkolu zaczął unosić się zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Gdy wypieki były gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania. Była to doskonała zabawa, a ciasteczka smakowały wyśmienicie.
Galeria Zdjęć
Zbiórka maskotek
Dzieci z naszego przedszkola włączyły się w zbiórkę maskotek, organizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu ZS ne 2 i Caritas. Maskotki, które zebraliśmy zostały przekazane potrzebującym dzieciom. Bardzo dziękujemy za włączenie się do akcji i chęć niesienia pomocy innym.
Galeria Zdjęć
Świąteczny występ w Urzędzie Skarbowym
Dnia 17 grudnia 2019r. odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonianiu dzieci 5 letnich z naszego przedszkola dla pracowników, emerytów z Urzędu Skarbowego w Sierpcu oraz zaproszonych gości. Mali artyści zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Na koniec przedszkolaki wręczyły samodzielnie wykonane upominki i złożyły życzenia. W podziękowaniu za piękny występ otrzymali drobne upominki.
Galeria Zdjęć
Betlejemskie Światełko Pokoju
Betlejemskie Światło Pokoju z rąk harcerzy uroczyście wędruje po miastach i wioskach. Dnia 16 grudnia 2019 nasza gromada zuchowa „Leśne Jagódki“ przekazała ten ważny znak miejskim przedszkolom. Betlejemskie Światełko Pokoju jest symbolem miłości, pokoju i nadziei - wierzymy, że zagości w naszych sercach, domach i przedszkolu.
Galeria Zdjęć
Turniejada Mikołajkowa
7 grudnia 2019r pięciolatki wzięły udział w Zuchowej Turniejadzie Mikołajkowej, która odbyła się w Szczutowie. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach takich jak np. rzut śnieżkami, bieg w woreczkami i nauka tańca. Na koniec, przedszkolaki otrzymały prezent i sprawność „Śnieżynki“.
Galeria Zdjęć
„Świąteczny Czas...“
Właśnie dzisiaj - 6 grudnia 2019 w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w „Świąteczny Czas“. Od rana w naszej placówce panował gwar i radość, dzieci z ogromną niecierpliwością oczekiwały na przybycie niezwykłego gościa - Św. Mikołaja i jego pomocnika Olafa. Radości nie było końca. Przedszkolaki za otrzymane upominki podziękowały Mikołajowi śpiewając piosenki i recytując wierszyki. Kolejną niespodzianką, jaka czekała na naszych najmłodszych były odwiedziny Starosty Powiatu Sierpeckiego - Pana Mariusza Turalskiego, który przybył do naszego przedszkola, aby wręczyć naszym dzieciom słodką niespodziankę. W tym wyjątkowym dniu do przedszkola przybyli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego, którzy zaprezentowali program artystyczny wprowadzając dzieci w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Miłym podsumowaniem dnia były odwiedziny Mikołajów z klubu motocyklowego „Szlif“. W imieniu Pani Dyrektor, Rady Pedagogicznej oraz dzieci, serdecznie dziękujemy za odwiedziny wszystkim wspaniałym gościom.
Galeria Zdjęć
6-latki na wystawie "Sierpc w epoce pary"
Najstarsza grupa przedszkolaków została zaproszona 4 grudnia 2019 do CKiSZ na niezwykłą wystawę "Sierpc w epoce pary". Dzieci miały okazję zobaczyć profesjonalnie wykonaną makietę wąskotorową w skali 1:87, samodzielnie poprowadzić pociąg, podziwiać wystawę eksponatów i pamiątek związanych z koleją, przez chwilę stać się konduktorem lub maszynistą nosząc na głowie czapkę kolejarza. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały, podziwiały i zauważały najdrobniejsze szczegóły na makiecie. Było to wspaniałe przeżycie dla dzieci. Całą drogę do przedszkola opowiadały o tym co widziały. Dziękujemy za zaproszenie.
Galeria Zdjęć
Strona 3 z 76 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Miejskie Przedszkole Nr 4 w Sierpcu © 2007-2017 wszystkie prawa zastrzeżone